Archiwalne listy Banków Panelistów WKF:

Lista Banków Panelistów WKF w okresie 25.02.2022 - 31.03.2022.

Lista Banków Panelistów WKF w okresie 24.09.2021 - 24.02.2022.

Lista Banków Panelistów WKF w okresie 18.06.2021 - 23.09.2021.

Lista Banków Panelistów WKF w okresie 16.12.2019 - 17.06.2021.



Byli członkowie Komitetu Sterującego IRF:

- Dr Jacek Bartkiewicz (od 4 sierpnia 2020 roku do 5 kwietnia 2022 roku)

- Prof. zw. dr hab. Andrzej Sławiński (od 27 maja 2020 roku do 2 lutego 2022 roku)

- Dr Marcin Dec (od 31 października 2019 roku do 8 lipca 2020 roku)